kõik kategooriad

MEIST

Suzhou AZA Puhas
Electric Technology Co., Ltd

On professionaalne puhastusseadmete tootja ja eksportija
Tarvikud

Firma tutvustus

Suzhou AZA Clean Electric Technology Co., Ltd on silmapaistev tolmuimejate ettevõte, mis on spetsialiseerunud tootearenduse, tootmise ja kvaliteedikontrolli alal. See asutati aastal 2009 ja asub Suzhous, ilusas linnas Shanghai lähedal.

Ettevõtte pindala on 10000 9001 ruutmeetrit, sealhulgas survevalu tehas, montaažitehas ja labor. Ja omama BSCI kaubandus- ja sotsiaalsete standardite sertifikaati ning ISO 1,000,000 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaati. Nüüd omab aastane tootmisvõimsus 4 150 XNUMX VC-d, millel on XNUMX koosteliini ja rohkem kui XNUMX täielikult kaasatud professionaalset töötajat. Ja sellel on ka kõrgetasemeline professionaalne ja tehniline meeskond, täiustatud tolmuimejate tootmisseadmed ja testimisseadmed.

Tooted on läbinud UL / ETL / GS / CE / CB / RoHS / EMC / LVD rahvusvahelise sertifikaadi. Ja kuum müük Euroopas, Ameerikas, Austraalias, Aasias ja teistes riikides ja piirkondades. Kliendid üle kogu maailma kiidavad neid väga.

Võib pakkuda OEM- ja ODM-i koostööd. tere tulemast meile külla ja head koostööd tegema.

Arengu ajalugu

Meie tooteid müüakse hästi Euroopas, Ameerikas, Austraalias, Aasias ja teistes riikides ja piirkondades. Väga kiidetud klientide poolt üle kogu maailma.

Arengu ajalugu
2009

Leiti Suzhoust sissepritsetehas ja sissepritseosade tarnija. 9 tk sissepritsemasinaga tarnime 10,000 XNUMX tk süstimisosi päevas. See kogemus annab meile tööstuse kohta rohkem teada ja kogub rohkem teavet tarnijaahela kohta.

2010

Alustas ekspordi- ja impordiäri ning asutas oma kontori ja müügisalongi

Ühineme Alibabaga, et tarnida tolmuimejat ja võita kullatarnija Alibabas. Käime ka Kantoni messil ja muudel messidel, et arendada rohkem kliente.

2016

Täname klientide toetuse eest, asutame Suzhous oma tootmistehase.

Tehases on 2 tootmisliini rohkem kui 11 tk toodetega. Ja me arendame turundusosakonda, teadus- ja arendusosakonda, tootmisosakonda, kvaliteedikontrolli osakonda ja haldusosakonda, kokku 80 staapi.

Sel aastal töötame välja 4 tk uut toodet. Hankige ka Electroluxi ja ALDI tellimus, mis annab meile rohkem kogemusi reklaamitellimuste ja brändikliendiga.

2017

Kolige meie uude baasi, uude kahekorruselisesse hoonesse. Kokku on 2tk tootmisliini, 4tk staabid ja 150tk tooteid. Pühendage juhtmeta tolmuimejale, lisame 18 tk uusi kliente.

2019

Keskendudes juhtmeta tolmuimejale ja veebikliendile, töötame välja juhtmeta tolmuimeja teleskooptoru, mis aitab meie kliendil säästa 3 dollarit tüki kohta ja saada 50% turuosa. See aitab meil 2019. aastal olla reguleeritud ettevõtted.

2020

Asutage oma labor ja meil on rohkem kui 15 tk katsemasinat, mis on spetsiaalselt juhtmeta tolmuimeja ja mope tolmuimeja jaoks mõeldud, sealhulgas jõudluse testimise masin, toote töökindluse testimise masin, mootori tööea test, harja töökindluse testimise masin. Samuti ABR Laboratory, mis simuleerib klientide kasutusstsenaariume, viib läbi töökindluse rakendusteste.

Meie au

Kvaliteet on tähtsam kui kogus

BSCI
EMC
GS
ISO9001
LVD
REACH
Vastavuses
UN38.3
Mereveo sertifikaat

Jaemüüjate partnerid

Meil on kuum müük Euroopas, Ameerikas, Austraalias, Aasias ja teistes riikides ja piirkondades. Nad on väga kiidetud
Kliendid üle kogu maailma.

Jaemüüjate partnerid

Peamised tooted

Võtke meiega ühendust

Küsimuste või konsultatsioonide korral võtke meiega ühendust

Kuumad kategooriad