kõik kategooriad

Teenus

Püüdleme selle poole
Looge oma kaubamärk

Looge veebipõhiseid sõltumatuid kaubamärke ja kasutage veebibrände
Suurendage võrguühenduseta müüki.

ORIGINAALNE EQUIPMENT TOOTJA

Tootmismeetod edeneb kaubasaadetisel, kus ostja saab arenduskavatsuse ja toodab valmistoote ostu kaubamärgiga. Tootmiskulusid saab vähendada, kuna ostja ei pea tootmisrajatisi varustama.

ORIGINAALNE DESIGN TOOTJA

Tootja arendus - kus tootmisettevõte arendab, kujundab ostja kaubamärgiga tooteid vastavalt ostja nõudmistele. See on süsteem, mis pakub terviklikku teenust kõikide protsesside jaoks alates toote planeerimisest kuni arenduse, tootmise, kvaliteedijuhtimise ja tarnimiseni, mis põhineb patenteeritud tehnoloogial ja tootmisettevõtte võimsusel.

MEIE EESMÄRK

Loodame valmistada tooteid, mis vastavad meie klientidele
on rahul

Kohandatud disain

PÜÜDMA BUILD SINU OMA BRÄND

Ettevõte on edukalt registreerinud palju kodu- ja välismaiseid kaubamärke Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Euroopa Liidus ja teistes riikides. Meie kaubamärgid tegutsevad eri režiimides tipptasemel butiikides, supermarketites, piiriüleste e-kaubanduse ettevõtetes ja ühes kohas asuvates välipoodides. Keskendudes sõltumatute kaubamärkide disainile, arendusele ja innovatsioonile, on loodud suur hulk juhtivaid tooteid, millel on sõltumatud intellektuaalomandi õigused, tugev kvaliteetne konkurentsivõime ja kaubamärgi kõrge lisandväärtus, et aidata meil tipptasemel väärtusahelat haarata.

Looge veebipõhiseid sõltumatuid kaubamärke ja kasutage võrguvälise müügi suurendamiseks veebibrände.

Keskendume tolmuimejatoodete seeriale, laiendame tootekategooriaid horisontaalselt ja pakume klientidele rohkem valikuvõimalusi. Asutame Suzhous brändihaldusosakonna ning teadus- ja arenduskeskuse. Plaanime rajada Ameerika Ühendriikides ülemerelaod, et tarnida kaupu otse kohalikele hulgimüüjatele, et vältida vahendajate võetavaid lisatasusid.

Võtke meiega ühendust

Küsimuste või konsultatsioonide korral võtke meiega ühendust

Kuumad kategooriad